1 czerwca 2016 r. odbył się niecodzienny mecz piłki nożnej pomiędzy Komendą Powiatową Policji a Powiatowym Zespołem Szkół w Lędzinach. Spotkanie rozpoczęło się w deszczu, ale szybko przez chmury przebiło się słońce. Obydwu drużynom towarzyszyło zmienne szczęście. Mecz zakończony został remisem 7:7. Konsekwencją były rzuty karne, w których skuteczniejsi byli policjanci, pokonując uczniów 4:3. Gratulujemy zwycięzcom oraz drużynie przegranej. Należy zaznaczyć, że drużyny wykazały się niezwykłą kondycją. Mecz trwał 2 x 30 minut z 15-minutową przerwą.

Przed meczem komendant KPP Bieruń Sławomir Sałbut oraz dyrektor PZS Lędziny Ewa Matusik życzyli zawodnikom dobrej zabawy, wygranej oraz nade wszystko bezpiecznej gry.

15.Kołodziej Grzegorz

Sędzią meczu był absolwent PZS w Lędzinach - trener piłki nożnej Bartłomiej Kozłowski. Nagłośnienie i muzykę przygotował uczeń pierwszej klasy technikum urządzeń i systemów energetyki odnawialnej - Arkadiusz Rapacz, a autorem filmu – relacji z meczu - był uczeń pierwszej klasy technikum informatycznego Norman Beker. Nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników meczu czuwała Iwona Mendzla - nauczyciel wychowania fizycznego i koordynator klas policyjnych. ■