Drużyna w składzie: Radosław Oleś, Jacek Ryczan, Szymon Freitag, Miłosz Rudkowski, Ewelina Ficek, Daria Dubrawska i Joanna Wawrzak z Powiatowego Zespołu Szkół w Lędzinach wywalczyła II miejsce w klasyfikacji generalnej na Ogólnopolskich Zawodach Pływackich Szkół Górniczych, które odbyły się 15 grudnia w Rybniku.

Ponadto zawodnicy startowali indywidualnie w dwóch konkurencjach pływackich oraz w sztafecie. Miejsce na podium zajęli: Radosław Oleś (I miejsce na 50 metrów stylem dowolnym oraz III miejsce na 50 stylem klasycznym), Ewelina Ficek (II miejsce na 50 metrów stylem grzbietowym oraz III miejsce na 50 metrów stylem klasycznym) oraz Daria Dubrawska (III miejsce na 50 metrów stylem grzbietowym). Sztafeta uplasowała się na III pozycji. ■